izmir güzellik merkezi
Kişisel bakımının en önemlisiKalıcı Oje Avantajları

Normal ojeler günlük olarak değişim gerekliliğini beraberinde getirirler. Kalıcı oje uygulamalarında ise tırnakta kalma süresi ortalama olarak 3 haftadır. Kalıcı oje, tırnak üzerine bozulmadan kalır fakat tırnak uzadığı için yenilenmesi gerekmektedir.

Kalıcı oje avantajları şu şekilde sıralanır:

  • Dayanıklılık süresi
  • Tırnakta ki kusurları kapatma
  • Zaman kazancı
  • İlk yapıldığı görünümü koruma
  • Tırnak kırılmalarını önleme
Tırnak süsleme uygulaması, Nail Art.

Sadece oje kullanmaktan sıkılmış olup daha renkli ve hareketli tırnaklara sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği nail art tırnak süsleme uygulaması, bu konuda uzman kişiler tarafından gerçekleştiriliyor. Yaygın olarak kullanılan ve çok başarılı sonuçlar veren nail art tırnak süsleme sanatı, hayal gücüne göre birçok farklı şekilde uygulanabilmektedir.
Geliştirilen yeni teknikler ile artık çok daha kolay bir şekilde uygulanabilen nail art tırnak süsleme uygulamaları, günümüz moda dünyasındakini yerini korumaya devam ediyor.

izmir güzellik merkezi
PROTEZ TIRNAK  NEDİR ?

“Hızlı kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı gözükmek isteyen kadınlar hatta tırnak yeme alışkanlığı olan erkek ya da kadınlar için, güzellik, bakım için tercih edilmenin yanı sıra tedavi amaçlı da yapılabilen bir uygulamadır. ” Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır, 21 gün daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar. Tırnak boyunuzu ortalama 2 saat içinde uzatmak, istediğiniz şekil, renk, hatta nail art yani tırnak sanatı ile süsleyerek ortalama 21 gün hiç bozulmadan kullanmanızı sağlar. Protez tırnak deyince hayalimiz de hemen çok uzun abartılı tırnaklar canlanıyor, fakat protez tırnak istenilen boyutta ve şekilde yapılabilen bir tırnak uzatma işlemidir. Bazen doğal tırnaklarımızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal olabilirken, isteğe göre maxi boylarda sınır tanımayan Nailart’larda ve tasarımlar da uygulanabiliyor, bu tamamen sizlerin talebine göre değişiklik göstermektedir. 

izmir güzellik merkezi
EL & AYAK BAKIMI
Manikür Pedikür
Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır. Manikür ile el tırnaklarımızın bakımı yapılırken; pedikür ile, ayak ve ayak tırnaklarının sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için gerekli bakımlar yapılır.
izmir güzellik merkezi