MICROBLADING
NASIL UYGULANIR ?
D kıl tekniği kaş uygulamasında kişiye özel tek kullanımlık iğneler yardımıyla, naturel renkteki boyalar derinin hemen altına uygulanıyor. Renk veren bu madde, alerjen olmayan, cilt için özel olarak üretilmiş, sentetik katkı maddesi içermeyen bir yapıya sahip ve son derece doğal bir görüntü sunuyor.
Kaşlarının seyrelmesinden şikayet eden, kaş şeklini belirginleştirmek, kalınlaştırmak, yahut kaş şeklini değiştirmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Kalıcı makyaj da denilen bu yöntemde, tüy şeklinde vuruşlar yapılarak kaş kılına benzeyen bir efekt oluşturuluyor.
Microblading kaş uygulaması ile elde edilen kaşları gerçek kaştan ayırt etmek oldukça zordur. 3D kıl tekniği kaş uygulaması ortalama 1 saat sürer ve ağrısız bir yöntemdir. 3D kıl tekniği kaş uygulaması genellikle tek seansta tamamlanır; ancak ikinci seans gerekli görülürse 20 gün beklemek gerekir.
kalıcı makyaj pudralama tekniği
Kaş pudralaması ile tanışın
Kalıcı makyajın kaşa uygulandığı yöntem olan kaş pudralama tekniği sayesinde istenilen renk, model, uzunlukta kaşlara sahip olmam mümkün. Kaş pudralama tekniği aslında kaşa verilen bir far efektidir. Kaş pudralama tekniğiyle seyrek olan kaşlar kalınlaştırılabilir, rengi ve şekli değiştirilebilir. Kemoterapi gören hastaların dökülen kaşları da bu yöntem sayesinde yeniden oluşturulabiliyor.
Bu teknikle yeni haline kavuşan kaşlar 6 ay ile 2 yıl arasında kalıcılık gösterir. Kaş pudralama tekniğinde kök boya pigmentleri metabolizma hızına bağlı olarak vücuttan zamanla atılır. Bu sebeple kaş makyajının kalıcılığı metabolizma hızı, cilt tipi ve uygulanan tekniğe göre değişir. Kaş pudralama işlemi süresi 1.5 ile 2 saat arasında değişirken, uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmez.
izmir güzellik merkezi
izmir güzellik merkezi
BAKIŞLARINIZI DEĞİŞTİRİN
Kıl Tekniği
ile kalıcı makyaj.
Son yıllarda özellikle kadınların gözdesi haline gelen kalıcı makyaj uygulaması yüze canlılık, gençlik ve enerji getiriyor. Özellikle kıl tekniği ile kaşlara yapılan işlem yani diğer adıyla kaş konturu sayesinde doğal ve simetrik kaşlara sahip olunabilmektedir.
izmir güzellik merkezi
izmir güzellik merkezi

Eyeliner

Kalıcı eyelinerda kullanılan boyalar, yüzde yüz organiktir ve tamamen doğal maddelerden elde edilmektedir. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde barındırmadığı için kalıcı eyeliner boyaları, cildin altına yerleştirildiğinde ömür boyu kalmaz; bir süre sonra kendi kendilerine sönerek silinmeye başlarlar.

izmir güzellik merkezi

Dipliner

Kirpik diplerini daha belirgin bir hale getirmek istiyor ve bu sayede daha etkili, daha bakımlı bir göze sahip olmak istiyorsanız kalıcı Dipliner işlemi ile bunu başarabilirsiniz. Her gün Dipliner çekmekten ve sonrasında onu temizlemekten sıkıldıysanız kalıcı dipliner ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Daha sade bir görüntü elde etmek istiyorsanız Dipliner ile istediğiniz bakışları ve görüntüyü yakalayabilirsiniz.

izmir güzellik merkezi

Babyliner

Dipliner ve eyeliner’ın tam ortasında bir tasarım olan babyliner, ne eyeliner kadar kalın, ne de dipliner kadar ince bir tasarımdır. Kuyruklu ve şık bir görüntüye sahiptir. Dışarıdan bakıldığında kirpiklerinizin yoğun, dokulu ve hacimli görülmesini sağlamaktadır. Babyliner zarif görüntüsü ile makyaj yapma zahmetinden kurtarmaktadır ve zaman tasarrufu da sağlamaktadır.

izmir güzellik merkezi

DUDAK RENKLENDİRME

KALICI MAKYAJ UYGULAMASI

Dudaklarınızın daha dolgun ve çekici görünmesini sağlamak için son derece etkili çalışmalarımızla rujunuza veda edin. Hoş bir dudak çevresi ve yumuşak pembe renk, canlı, sağlıklı genç dudak görünümünü sağlar.

Dudak Kontür
Uygulaması.
Gelişmiş tekniklerimiz dudaklarınızın şeklini düzeltir daha dengeli ve simetrik görünmesini sağlar. İnce çizgilerin görünümünü en aza indirmek ve size genç bir görünüm vermek için dudağınızın kenarına çizgi ekleyebiliriz.
izmir güzellik merkezi