izmir güzellik merkezi

BUZ LAZER EPİLASYON NEDİR ?

UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

ALBY COLD TEKNOLOJİ DIODE LAZER İLE KALICI SONUÇLAR!

İlk Seansta %65 sonuc Garantisi! Yanma Riski Yok…  Özel Soğutma Sistemi! Güvenli, Etkili ve Ağrısız.  Tenle temas eden Buz başlık yüksek soğutma sistemi sayesinde karlanarak, 1 – 3 mm kalınlığındaki Epidermisi hızla soğutup acı hissini ortadan kaldırır.
Yeni nesil teknolojiye sahip ALBY DIODE LASER saphire soğutma sistemi buz başlığı ile ağrısız, acısız konforlu uyugulanma imkanı sağlar. Etkin micro işlemcisi ile yüksek dozlarda soğutma gücünü arttırarak konforlu epilasyon imkanı . Safir Başlık ışığın odaklanarak kıl folikülüne saf biçimde kırılmadan gitmesini sağlar. Bu sayede seans sayıları azalır ve hasta memnuniyeti artar.

Diode lazer epilasyon

ICE teknolojisi
buz lazer

Buz Lazer uygulama esnasında cildi uzun süre etkili biçimde serinleten ICE™ Teknolojisine sahiptir. Buz Lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama esnasında cildi serinletir ve rahatlatır. Safir uç cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur ve cildi -3° C’ye kadar soğutur. Bu kontak soğutma sistemi hasta konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar konforlu ve zevkli bir hale getirir, yan etki riskini minimuma indirir. Ciltte yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır.
izmir güzellik merkezi
izmir güzellik merkezi
“ağrısız ve konforlu lazer epilasyon”
-ciltte yarattığı serinlik hissi ile “masaj konforunda gerçekleşir.”
Buz Lazer epilasyonda başlık cildi ütüler gibi sürekli hareket halindedir. Bu yöntemle kıl kökünü tahrip edecek ısıya kademeli olarak ulaşılır. Bu kademeli ısıtma metodu ve gelişmiş soğutma sistemi bir arada neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır. Buz Başlık cildi -3° C’ye kadar soğuttuğundan uygulama esnasında cilt buz gibi serinler, ferahlar ve sadece çok hafif bir ısı hissi duyulur. Bu sayede ağrı ve yan etki riski olmadan özellikle erkek sırt ve göğüs bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda çok daha yüksek seviyede enerji kullanılabilir. Buz Lazer™ seansları ağrısız olması ve ciltte yarattığı serinlik hissi ile masaj konforunda gerçekleşir.