izmir güzellik merkezi
Etkileyici bakışlar içinKirpik Lifting

Lifting uygulaması için ilk olarak kirpik çizgisine silikon bir ped yapıştırılıyor. Ardından kirpikler tek tek geriye doğru taranıyor. Elde edilen bu kıvrıklığı korumak için çeşitli solüsyonlar uygulanıyor. Bazı durumlarda ise kirpik bigudisi tercih edilebiliyor. Solüsyon ile kaplanan kirpikler bu şekilde 15-20 dakika kadar bekletiliyor. Bu aşamada kirpiklerin tek tek ayrılması ve solüsyonun her kirpiğe eşit şekilde sürülmesi oldukça önemli. İkinci aşamada ise kirpiğe farklı bir solüsyon uygulanıyor ve tekrar bekletiliyor. Son olarak keratin yüklemesi gerçekleştiriliyor ve uygulama tamamlanıyor. Tüm uygulama yaklaşık 45-60 dk sürüyor.

Kirpik Lifting
ile uzun ve kıvrımlı Kirpikler.

Kirpik Lifting ile;
– Kirpiklerin kıvrımını ve uzunluğunun “a-la naturel” den “kokteyl” haline gelmesi
– Kirpiklerin pigment, keratin ve vitaminlerle takviye edilmesi
– 2 ila 3 ay rimel kullanmaya gerek duymamak

izmir güzellik merkeziizmir güzellik merkezi
izmir güzellik merkezi
Güzellik Merkezi

İpek Kirpik

Uygulamadan önce gözünüz makyajsız olması gerekiyor göz ve etrafında herhangi bir makyaj malzemesi artığı , temizleyici,kimyasal bulunmaması gerekiyor İpek kirpik uygulaması her bir kirpiğinize teker teker uygulanan bir işlemdir kişinin ihtiyacına kirpik sayısına göz yapısına ve tabi isteğine göre değişiklik gösterir kullandığımız İpek kirpiklerin boyutları vardır toplam süresi 2-2.5 saat süren bir uygulamadır.
izmir güzellik merkezi
izmir güzellik merkezi
İpek kirpik uygulaması
kendi kirpiğimi döker mi ?

Kendi kirpikleriniz 90 günde bir dökülür ve yerine yenisi çıkar vücudumuz da ki kıllardan hiç bir farkı yoktur aslında onunda bir yaşam döngüsü vardır doğar büyür ve dökülür bu arada her kirpiğinizin aynı yaşam döngüsü de olmadığı için eklenen kirpik ömrümü tamamlamaya yakın bir kirpiğe eklenmişse daha erken dökülür bu nedenle tüm İpek kirpik uygulamalarında eklenen kirpik tipine göre 3-4 hafta da bakım yapılır bu bakımlarda dökülenlerin yerine yenisi eklenir kısacası doğru bilgi gerçekten İpek kirpik takılmış tekniğine uygun yapılmış kalite malzeme ve yapıştırıcı kullanılmışsa İpek kirpik uygulaması kendi kirpiklerinizi asla dökmez.